00:45 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Begolli: Istogun do ta fitojë Gani Dreshaj (Foto)

Gent Begolli nga AAK me anë të një paraqiteje në Facebook ka falemderuar gjithë qytetarët, kryetarët e komunave, strukturën, aktivistë e simpatizantë të kësaj partie për mbështetjen e vazhdueshme.

Sipas tij, Aleanca u konfirmua si partia fituese e këtyre zgjedhjeve.

Madje, Begolli ka shprehur besimin e tij se komunen e Istogut do ta marrë nën ushëheqje Gani Dreshaj.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Aleanca u konfirmua partia fituese, me e madhja e këtyre zgjedhjeve.

Faleminderit qytetarë, Kryetar të Komunave, struktura, aktivistë e simpatizant te AAK-së.

Gjakova

Deçani

Juniku

Rahoveci

Suhareka

Obiliqi

Klina

Mendojmë dhe besojmë  se Istogun do ta fitoj Gani Dreshaj pasi që kemi 1334 vota nga votat jashtë vendi.

Urime AAK, urime Kryeministër Ramush Haradinaj!/Indeksonline/