22:15 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Bëhen bashkë Besi dhe Irkenci, po sjellin bashkëpunim! (Foto)

Irkenc Hyka është një prej këngëtarëve të rinj por që këngët e tij po dëgjohen mjaft shumë.

Madje kënga e tij në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin dhe disa të tjera janë shndërruar në hite.

Këtë herë ai siç duket do të vie me një bashkëpunim të ri bashkë me Bes Kallakun, aktorin dhe këngëtarin apo njohur ndryshe si bashkëshorti i Xhensilës, transmeton Indeksonline.

Dyshja madje janë parë të veshur edhe me ngjyrë të njëjtë ,e ndoshta është pamje videoklipi./Indeksonline/