22:30 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Behgjet Pacolli poston një selfie me gruan e tij

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli jo rrallë herë publikon fotografi të ndryshme familjare.

Së fundi, ai ka shpërndarë një fotografi përkrahë bashkëshortes së tij, shkruan IndeksOnline.

“Flamuri shqiptar është kudo, dhe është shumë i bukur! Një selfie me gruan time.”, ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

Padyshim, të dy së bashku duken një çift ideal. /IndeksOnline/