07:28 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Behgjet Pacolli raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike sot mban mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje, pikë e rendit të ditës është raportimi i Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Mbledhja mbahet në Kuvendin e Kosovës dhe fillon në ora 11:00./Indeksonline/