22:47 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Bëhuni gati, Dj PM e Dj Dagz bashkë me Morenën do ju sjellin hitin veror (Foto)

Dj PM dhe Dj Dagz do të sjellin bashkëpunimin me Morena Tarakun.

E kjo e fundit ka publikuar pamje nga xhirimet e videoklipit të këngës “Femnat”, shkruan Indeksonline.

Siç duket, klipi është xhiruar në Stamboll të Turqisë.

Morena duket se do të shfaqet tejet seksi dhe duke treguar linjat e saja trupore./Indeksonline/