20:43 / E Diele, 28 Janar 2018 / indeksADMonline

Bëj seks me njerkën sapo babi ikën për punë, psikologja habit me përgjigjen

Njerka ime është femër e pangopur. Unë jam 24 vjeç ndërsa ajo është 37 vjeçe. Babai im është 44 ndërsa ata të dy u martuan katër vite më parë. Babai im dhe nën u divorcuan qysh kur unë isha 10 vjeçar.

Mamaja kishte një lidhje dhe tani jeton jashtë vendit, prandaj edhe nuk shihemi shpesh, transmeton Indeksonline. Unë dhe motra ime jetojmë me babin, edhe pse ajo është për studime jashtë vendit.

Unë punoj vonë në qendër të thirrjeve në bankë. Puna më ka bërë që të mos jem i dhënë shumë pas jetës shoqërore. Të gjithë shokët e mi janë larguar nga njëri tjetri.

Një ditë prej ditësh në banjo shpërtheu uji dhe rrjedhja e tij nuk ndalonte deri në kuzhinë.

Rrjedhja e shumtë bëri që tavani të binte në kokë, por nuk u lënduam. Njerka u përpiqte që të fshihte atë që kishte ndodhur përmes një të qeshure. Më kërkoi të falur për sjelljen por unë i thash se nuk ka arsye për shqetësim.

Ishte pak para meje , ndërkaq trupi e flokët e saj të bënin të vdisje nga dëshira për të. Pastruam rrëmujën dhe ikëm lart për të bërë dush.
Ajo po lahej e para, por unë dridhesha nga i ftohti andaj ajo nuk hezitoi të më ftonte të bënim dush së bashku. Unë nuk refuzova. Ajo dukej aq seksi saqë i hodha krahët rreth saj dhe e putha etshëm.

Bëmë dashuri në të njëjtin shtrat ku ajo flinte me babin tim. Ishte e gabuar, por u ndjemë aq mirë.

Tashmë çdo mëngjes unë shkoj në shtratin e saj për seks, pasi babai të ikën për punë. Ndihem fajtor dhe dua ta përfundoj këtë gjë, por nuk mund të ndalem.

Përgjigja e psikologes:

Kjo tejkalon të gjithë kufijtë së të qenurit bir i mirë për babanë tuaj. Do të ishte e tmerrshme po ta mësonte babai dhe me siguri do i jepte fund martesës. Të dy jeni të rritur dhe e dini se kjo nuk mund të vazhdojë deri në pafundësi.

Ju këshilloj që të largoheni prej saj dhe të dilni më shumë me shoqëri./Indeksonline/

Temat: