10:41 / E Diele, 12 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Bëji punët e shtëpisë, rahatoji fëmijët, nëse do seks të mirë”

“Është gjithmonë vetëm një pozicion, ajo nuk tregon entuziazëm dhe thotë se nuk ka ndodnjë preferencë kur është fjala të seksi”, shprehet i fejuari i një vajze, transmeton Indeksonline.

Rrëfimi i tij:

E di se e ka të vështirë sepse ne kemi dy fëmijë, por jeta pasive seksuale po më luan mendësh.

E gjej veten duke shikuar femrat tjera në punë dhe mendoj se si do të mund të ishin ato në shtrat.

Ajo më thotë se e do një jetë të mirë seksuale, por në realitet nuk ndryshon asgjë.

Përgjigja e Deidre:

është e vështirë të kthehesh në “pullën e seksit”, kur tërë ditën je në rolin e nënës.

Shiko nëse seksi që ti ofron është i duhuri për të, meqë mund të mos jetë fajtore vetëm ajo, transmeton Indeksonline.

Sigurohu që në ndonjë mbrëmje ajo të ketë mundësi të relaksohet, ndërkohë që ti i dërgon fëmijët në shtrat, lan enët, etj./Indeksonline/