23:43 / E Hënë, 08 Janar 2018 / indeksADMonline

Belen Rodriguez shfaq linjat e trupit me bikini (Foto)

Aktorja e njohur, Belen Rodriguez po shijon rrezet e diellit si mos më mirë.

Ajo ka pozuar me bikini duke nxjerrë në pah trupin e saj të formësuar, shkruan Indeksonline.

Rodriguez ani pse nënë ka arritur të mbahet në formë të mirë dhe kjo e bënë të duket shumë seksi./Indeksonline/