12:20 / E Diele, 18 Mars 2018

Bella Hadid e Kendall Jenner, “topless” buzë detit (Foto)

Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë modelet ndër më të njohurat në botë. Ato së fundmi kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë pranë një oqeani të shëndritshëm.

Jenner përmes rrjetit social të “Instagram” ka postuar fotografi  ku shihen së bashku me  miqtë e tyre  duke kaluar momente të bukura, transmeton Indeksonline.

Modelet në fjalë janë shfaqur në bikini duke treguar linjat e tyre seksi.

Ndryshe, Jenner e Haddid janë përdoruese të rregullta nëpër rrjetet sociale për ndjekësit e tyre.

Më shumë shikoni pamjet:

/Indeksonline/