10:35 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bella Hadid e mrekullueshme në imazhet e fundit (Foto)

Bella Hadid është top modelja e cila gjithmonë kryeson listat e modeleve më të kërkuara.

Ajo në disa imazhe që po qarkullojnë në rrjetet sociale po duket e mrekullueshme, ku po e vërteton edhe njëherë sa e bukur dhe me stil është. Teksa buzëqesh edhe me fustanin vishnje, Bella lë pa fjalë edhe njëherë.

Ndryshe Bella është motra e po ashtu modeles Gigi Hadid./Indeksonline/