16:49 / E Martë, 21 Janar 2020

Bella Hadid në krahët e këtij mashkulli!

Modelja e njohur Bella Hadid, është një nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë.

Motra e modeles tjetër së njohur, Gigi Hadid, Bella së fundmi ka pozuar në pranë Riccardo Tiscit, shkruan Indeksonline.

Ricardo Tisci është një dizajner i njohur italian, i cili punon për brendet e njohura si: Givenchy, Versace dhe Burberry.

Atë e kemi parë duke pozuar shpesh me modele të njohura, para pak kohësh e kemi parë me Irina Shayk.

Duket se Bella është duke punuar në ndonjë projekt mode me dizajnerin e njohur italian Tisci. /Indeksonline/