15:55 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / indeksADMonline

Bella Hadid pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Bella Hadid vetëm sa është kthyer nga Italia, ku ishte për të kryer një fotosesion të modelingut së bashku me shoqen e saj Hailey Bieber.

Dhe duket se kënaqësia për modelen nuk ka të ndalur, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar së fundmi në pishinë, teksa shihet gjysmë e zhveshur, duke vënë në pah linjat e saj bombastike trupore.

23-vjeçarja jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më të bukura në botë.

Kujtojmë që Bella është motra e Gigi Hadid, edhe ajo modele e njohur dhe që të dyja janë ndër modelet më të kërkuara në fushën e modës. /IndeksOnline/