14:14 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bella Thorne në krahët e Patrick Schwarzenegger (Foto)

Aktorja Bella Thorne është shfaqur në krahët e Patrick Schwarzenegger në posterin e ri për filmin e tyre të ardhshëm “Midnight Sun”.

Image result for Bella Thorne

Në poster djali 24-vjeçar i Arnold Schwarzenegger në një dorë mban timonin e një varke, dhe me dorën tjetër përqafon Bella.

Filmi ka regjisor Scott Spee, dhe është një ribërje e filmit japonez të 2006, Taiyo no Uta, për një vajze adoleshente me çrregullime gjenetike.

Image result for bella thorne midnight sun

Për shkak të kushteve të saj, ajo nuk mund të dalë në diell dhe i duhet të jetojë natën. Në posterin e versionit amerikan të filmit, Patrick, i cili aktualisht është me modelen Abby Champion, dhe Bella shfaqen në diell.

Temat: