10:57 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018

Bën një gjest të pahijshëm në rrugë, kalimtarët i hedhin para bakshish

Një person në Japoni ka gjetur një mënyrë interesante për të fituar para lehtë dhe shpejt.

Ai doli në rrugë dhe vendosi përpara një kuti, në të cilën njerëzit hidhnin para, transmeton Indeksonline.

Por, a e dini cila ishte arsyeja?

Ai sa herë që kalonte dikush, tregonte organin e tij gjenial me përmasa gjigante dhe njerëzit i hidhnin para.

Madje, gjinia femërore argëtoheshin kur e shihnin gjestin e tij dhe nuk hezitonin për të hedhur shumë të mëdha parash. /Indeksonline/