21:02 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Bën vapë? Ende nuk e keni parë Taynan kaq ‘hot’

Tayna pas shumë angazhimeve më në fund ka nisur disa ditë pushimi.

Reperja e njohur ka zgjedhur Ulqinin si destinacionin e radhës ku edhe po i shijon pafund plazhet e bukura që ka ky vend bregdetar, shkruan Indeksonline.

Nga atje nuk kishin si të mungonin edhe imazhet provokuese dhe të ‘nxehta’, këtë e bërë edhe së fundi reperja nga Prizreni.

Tayna ka hedhur një fotografi në bikine të kuqe e që dukej tërheqëse duke treguar format e saj të përkryera.

Ndërsa, edhe pse në pushime Tayna ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikoj projektin e radhës të cili adhuruesit e saj mezi po e presin./Indeksonline/