10:51 / E Enjte, 15 Mars 2018

Bënë tatuazh ndër buzë, Kandall Jenner pranon se ishte e dehur (Foto)

Kendall Janner ishte e ftuar në emisionin “Ellen DeGeneres”, ku edhe zbuloj disa sekrete te saja.

Modelja 22 vjeçare, shpjegoj se nder buzë ka një tato te vogël me shkrimin “Miaow”. Kjo tato e çuditshme duket se nuk ka qenë e mirë menduar nga ana e modeles, transmeton Indeksonline.

Oops! Kendall Jenner appeared to lament her intoxicated decision to have 'Miaow' tattooed on the inside of her lip while chatting to Ellen DeGeneres on the legendary presenter's eponymous show set to air on Thursday

“Isha e dehur dhe nuk isha duket menduar” kishte thënë Jenner duke pranuar se ishte një gabim, njofton Indeksonline.

Këtë tato ajo e kishte bërë në vitin 2016, përkatësisht në muajin korrik, por ajo shpjegoj se nënës së saj, Kris nuk i pëlqeu fare ky veprim i së bijës.

Little longer: Atop displaying her hilarious inking, the 22-year-old supermodel also insisted she has not caught 'baby fever' despite her sister Kylie welcoming a little girl to the world, her half-sister Khloe expecting her first child and Kim becoming a mum again

“Do mundohem tua tregoj pa fshirë buzëkuqin, isha e dehur dhe nuk po mendoja” kishte pranuar Jenner.

Top model: Aside from her tattoo, Kendall also discussed having two new nieces and another one on the way. She said she has moments when she wonders if she has 'baby fever' along with the rest of her family

“Në fytyrën time! Miaow ishte gjëja e parë që më erdhi në mendje, kisha mendime të dehura. U ndjeva se ishte një vend i mirë për ta vendosur emrin e të dashurit. Është një tato ku ka muskuj. Sepse në asht dhemb shumë” ka përfunduar Jenner./Indeksonline/

Oops! In October 2016, she revealed her drunken inking to stunned fansCover girl: Kendall graces the cover of the April issue of Vogue magazine Beloved: 'It's awesome. I have all these little babies to play with. Then I just give them back. They are all really cute,' she added High fashion: Kendall and Ellen took part in a high-fashion game against each otherBrunette beauty: Kendall showed her model moves on the chat show stage