15:59 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Berisha: Rama po ndërton vilë familjare brenda në Butrint (Foto)

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka postuar në faqen e tij në “Facebook” një foto të dërguara nga një qytetar i cili denoncon ndërtimet në Butrint, ai thotë se ndërtimet që duken në foto janë nga “lart”.

Berisha duke iu referuar mesazhit të qytetarit shkruan se kryeministri Edi Rama është duke ndërtuar një vilë familjare brenda në Butrint.

Statusi i plotë

Rama po nderton vile familjare brenda ne Butrint!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
pershendetje Doktor nje skandal i madh ne Butrint disa media dhe portale e fshine lajmin thuhet se ndertimi brenda ne park esht i njerit nga larte,vet kryeministrit,skandal i dyfishte.