17:09 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Beshiktash – Bayern Munchen, formacionet zyrtare

Beshiktashi dhe Bayern Munchen zhvillojnë ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve, shkruan indeksonline.

Këto janë formacionet zyrtare:

Beshiktash: Tolga, Gökhan, Medel, Necip, Caner, Tolgay, Oğuzhan, Quaresma, Mustafa, Lens, Love.

Bayern Munchen: Ulreich, Rafinha, Boateng, Hummels, Alaba, Martinez – Müller, Vidal, Thiago, Ribery, Lewandowski.