19:55 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Besim Dina e quan “problematik gajs”, shikojeni reagimin e Thaçit

Presidenti i shtetit, Hashim Thaçi pritet të jetë mysafir në emisionin e ardhshëm “Oxygen”, që transmetohet ne Klan Kosova.

Batuta dhe humori si zakonisht do të mbretëroj në këtë emision të udhëhequr nga Besim Dina, transmeton Indeksonline

Më poshtë, video: