19:30 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Beyonce me flokët  e gjata dhe trupin seksi, ju çmend (Foto)

Beyonce po vazhdon me fotografitë e saj provokuese në rrjetet sociale, videokilipet dhe prezantimet e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga shfaqë format e saj bombastike trupore dhe gjithashtu flokët e gjata,

Image result for beyonce

Kurse fustani i saj siguronte që pjesët e saj më të bukura të dukeshin./Indeksonline/