12:36 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Bikinit interesante të super modeles, jo secila femër do të pranonte t’i vishte!

Është aktive thuajse çdo ditë në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen Demi Rose, e cila përherë di të befasojë me pozat e saj.

Një fizik i saj është për çdo lëvdatë, andaj edhe nuk përton që ta ekspozojë, shkruan IndeksOnline.

Megjithatë janë bikinet e saj interesante ato që bien më shumë në sy.

Edhe në paraqitjen e radhës ajo duket në formë të shkëlqyer, ku secila femër do të mund ta ketë zili.

Padyshim, Demi kujdeset bukur shumë që të ruajë këtë peshë dhe këtë bukuri! /IndeksOnline/