14:12 / E Hënë, 24 Shkurt 2020

Biletat për derbin e Superligës me çmime “përtokë”

Prishtina dhe Ballkani është derbi i javës 20 në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

Takimi që luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, zhvillohet të shtunën nga ora 17:00.

Çmimet e biletave janë 2 euro në Lindje, 3 euro në Perëndim dhe 5 euro VIP, njofton Prishtina.

“Nuk ka bileta falas. Çmimi i biletave përtokë: 2€ (lindje), 3€ (perëndim), 5€ (VIP)”, thuhet në njoftimin e klubit.

Eja përkrahe klubin e zemrës

Ballkani është lider i Superligës, ndërsa Prishtina e treta.

Mos i humb