16:40 / E Diele, 14 Prill 2024 / AR

Billie Eilish irriton fansat, ndan pak nga kënga ku promovon dashurinë mes personave të të njëjtit seks

Billie Eilish po ngacmon fansat me muzikë të re.

Pas shpalljes së albumit të saj të tretë në studio ‘Hit Me Hard And Soft’ , i cili lansohet më 17 maj, këngëtarja 22-vjeçare organizoi një festë Do Labs në Coachella gjatë fundjavës, ku ndau pak nga një këngë e re, transmeton Indeksonline.

Gjatë festës, Billie promovoi disa këngë duke përfshirë “Chihiro” dhe “L’Amour De Ma Vie”, por ajo që merr më shumë vëmendje është ajo e quajtur “Lunch”.

“Unë mund ta ha atë vajzën për drekë / Po, ajo kërcen në gjuhën time / Ka shije sikur ajo mund të jetë ajo / Dhe nuk mund të ngopem kurrë / Mund të të blej kaq shumë gjëra / Është një mall, jo një dëshirë,” ajo. këndon në pistë , duke shkaktuar mjaft bujë tek fansat.

Billie foli për seksualitetin e saj vitin e kaluar, duke thënë se mendonte se identiteti i saj ishte “i dukshëm”./Indeksonline/