17:35 / E Enjte, 23 Mars 2023 / L K

Bislimi dhe Szunyog nesër nënshkruajnë marrëveshje financiare mes Kosovës dhe BE-së

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, së bashku me ambasadorin e BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, organizon ceremoninë e nënshkrimit të marrëveshjes financiare ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian për programin vjetor IPA 2022.

Takimi do të mbahet nesër duke filluar prej orës 09:00.