00:39 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Bleona Qereti në super formë, fiziku i saj si “bombë”

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ndonëse ka kohë që ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, paraqitjet e saj të ndryshme për fansat e saj nuk është se mungojnë- shkruan Indeksonline.

Edhe kësaj radhe ajo ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, derisa është veshur me të zeza.

Qereti shquhet për fizikun dhe bukurinë e saj natyrale, dhe jo rastësisht vlerësohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. /Indeksonline/