20:27 / E Shtunë, 21 Nëntor 2020 / M. M

Bleona Qereti nuk i njeh vitet, sa në top formë që duket!

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan IndeksOnline.

Si çdo herë, ajo duket kaq e thjesht dhe e bukur. Padyshim, bukuria e saj është për çdo lëvdatë./IndeksOnline/