19:31 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Blerina Kllokoqi- Rugova thjesht shkëlqen, me këtë paraqitje vëmendjen iu rrëmben!

Disejnatorja e njohur kosovare, Blerina Kllokoqi- Rugova shquhet për krijimtaritë e saj artistike.

Ajo gjithmonë di të prezantojë kreacione kaq unike dhe padyshim të shkëlqyera.

Kaq perfekt dhe e rrallë  duket edhe vet Blerina në këtë veshje, e cila mban vulën e saj, BKR- shkruan IndeksOnline.

Duartë e saj janë kaq të arta, andaj jo rastësisht sjellin disajne të tilla.

Një veshje e tillë do i shkonte seciles femër! /IndeksOnline/