22:55 / E Hënë, 20 Maj 2024 / FR

Blero, Nadi dhe Ervinin lansojnë bashkëpunimin e tyre të ri

Dy këngëtarët dhe muzikanti i njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Bleron dhe Nadin të shoqëruar nga violinistri Ervin Gongji, kanë lansuar këngën “Nuk muj pa ty”.

Për tekstin e këngës dhe muzikën është përkujdesur Nurteel.

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip.