23:45 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’.

Blero njihet për hitet e shumta të krijuara ndër vite me anë të së cilave ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij është lansuar muaj më parë në bashkëpunim me Teuta Selimin dhe u prit mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/

View this post on Instagram

soon … #6copëJetë

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on