19:07 / E Martë, 16 Korrik 2019

Blero publikon projektin e tretë me radhë me videoklip

Këngëtari i mirënjohur, Blero ka sjellur projektin e tretë me radhë nga albumi ‘6 copë jetë’.

Kënga e re e cila u publikua edhe me videoklip mban titullin ‘I thash të dua’ ndërsa tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’, shkruan Indeksonline

‘I thash të dua’ erdhi një ditë pas bashkëpunimit ‘Thuaj’ me Eugena.

Tekstin dhe muzikën e këngës e kanë bërë Fisi dhe Doni. Prygo u perkujdes ka bërë miksimin dhe masterizimin

Pas këtij projekti Blero pritet të lansoj edhe tri këngë të tjera për ta kopletuar albumin e tij më të ri./Indeksonline/