17:31 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Blero publikon videoklipin e “Merri sytë e mi”

Ditë më parë lansoj këngën e re “Merri sytë e mi”, ndërsa tani edhe videoklipin.

Kënga me e re e këngëtarit Blero tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në Youtube me një klip mjaft të veçantë, shkruan Indeksonline.

Kënga erdhi me muzikë të Bleros, Albos dhe Fissi, orkestrimi nga Albos, teksti nga Fissi, ndërsa për klipin u përkujdes Imagine Films.

Më poshtë kënga me videoklip: