19:28 / E Enjte, 23 Qershor 2022 / MSH

Blero vjen “N’heshtje”

Blero ka publikuar projektin e tij më të ri.

“N’heshtje” quhet kënga e cila si duket do të na shoqërojë me rimtin e saj gjatë gjithë verës.

Për muzikën dhe tekstin janë përkujdesur Blero dhe Marko, ndërsa realizimin e ka bërë ONIMA.

“N’heshtje” e Bleros vjen vetëm dy javë pasi ai publikoi hitin “Dubai”./Indeksonline/