08:34 / E Enjte, 22 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bleu autobusin e vjetër, vajza e shndërron atë në një shtëpi banimi

Transformimi i një autobusi në një shtëpi banimi është njëra nga gjërat më të pa besueshme që ka bërë një vajzë amerikane.

Ajo ka blerë një autobus shumë të vjetër, pothuajse të amortizuar komplet dhe e ka kthyer në një shtëpi banimi.

Ani pse ky proces ka marr tre vjet nga jeta e saj, vajza ia ka arritur me sukses duke kuruar cdo detaj me shumë kujdes.

Më poshtë mund të shikoni këtë transformim./Indeksonline/