13:02 / E Mërkurë, 28 Shtator 2022 / L K

“Verë në vjeshtë”, Grand Blu Fafa me super oferta

Muaji TETOR tek Grand Blue Fafa vjen me nje OFERTE SPECIALE!  Duke filluar nga 35€/personi!

 Bed Breakfast

Akomodim + Mëngjes + SPA

1 natë – 42 euro/person

2 natë – 39 euro/person

3 natë – 35 euro/person

 Half Board

Akomodim, Mëngjes, darke, Spa

1 natë – 49 euro/person

2 natë – 45 euro/person

3 natë – 39 euro/person

Në çmim përfshihet :

Akomodim në double deluxe room

Mëngjesi – darka

 Spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhome relaxi me kripe , dush emocional

Late check out

Muzike live

Miniclub dhe animator per femije

 Parkim

 Wifi

 Për prenotime : +355697086352/ +355697067501

Adresa: Golem, Durrës, Albania

Web: www.fafa.al

Email: grandbluefafa@fafa.al