17:26 / E Enjte, 10 Janar 2019

Bora e madhe bllokon komunikacionin, shikoni se si ngec kjo veturë!

Të reshurat e borës dukshëm janë shtuar ditëve të fundit në vendin tonë dhe rajon.

Me gjithë masat e ndërmarra, vështirësitë në komunikacion janë të mëdha, duke mos përjashtuar këtu as kryeqytetin.

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihet një veturë e cila më vështirësi arrinë të kalojë borën.

Kujtojmë faktin se ditëve të fundit numri i aksidenteve në komunikacion ka shënuar rritje. /Indeksonline/