19:42 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bora e madhe dhe temperatura nën zero, përfshijnë Serbinë

Të reshura të mëdha dhe temperatura nën zero kanë përfshirë disa pjesë në Serbi.

Rajoni i Kopaonikut raportojnë mediat serbe është bllokuar nga bora e madhe dhe ngricat në rrugë. /Indeksonline/