15:16 / E Hënë, 06 Korrik 2020 / indeksADMonline

Bora Zemani në veshjen e bardhë, thekson linjat trupore

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Bora Zemani shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Zemani ka publikuar një fotografi të re në Instagram, derisa duket në formën më të mirë shkruan Indeksonline.

Është veshja e saj e bardhë dhe paraqitja natyrale, që ja shtojnë edhe më tepër ‘shkëlqimin’ prezantueses.

Kujtojmë se Bora vazhdimisht ka qenë në fokus të mediave rozë qoftë falë jetës private, apo edhe paraqitjeve publike. /IndeksOnline/