23:54 / E Premte, 28 Shkurt 2020

Braithwaite i pamëshirshëm në stërvitje, i gatshëm për ‘El Clasico’

Barcelona ka zhvilluar edhe gjatë ditës së sotme stërvitje për ndeshjen e rëndësishme të së dielës, ku do të përballet me Real Madridin.

E transferimi më i fundit i katalunasëve, Martin Braithwaite është stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës dhe nga videot e publikuar shihet se futbollisti mund të jetë problem për skuadrën e Real Madridit.

Gjatë këtyre stërvitjeve Martin ka praktikuar gjuajtjet e tij e të cilat ishin spektakolare./IndeksOnline/.