16:31 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Brazili barazon ndaj Senegalit, dy yjet e Liverpoolit protagonist

Sot u zhvillua ndeshja miqësore ndërmjet Brazilit dhe Senegalit e cila u mbyll me rezultatin e barabartë 1:1.

Për Brazilin realizoi Roberto Firmino qysh në minutën e 9-të kundër bashkëlojtarit të tij te Liverpool, Sadio Mane.

Senegali barazoi në fund të pjesës së parën nga penalltia ku realizoi Diedhiou, ndërsa në zonë u pengua Sadio Mane./Indeksonline/