20:55 / E Hënë, 06 Korrik 2020

Bremeni i Rashicës e nis furishëm, shënon gol me të filluar ndeshja

Është duke u zhvilluar ndeshja e dytë ndërmjet Heidenheim dhe Ëerder Bremen.

Skuadra e Milot Rashicës ka arritur të kalojë në epërsi qysh në minutën e tretë të ndeshjes.

Ishte Theuerkauf i cili shënoi një autgol, nga një aksion ku i përfshirë ishte edhe Milot Rashica.

Ja goli:

Mos i humb