23:23 / E Martë, 26 Janar 2021 / R

Brenda ditëlindjes së vajzës së dytë të Lyrical Son

Veç muzikës, ku numëron dhjetëra hite, Lyrical Son është mjaftë i përkushtuar edhe ndaj familjes.

Ai sot ka ndarë në rrjetin social Instagram, disa imazhe nga festa e vogël e vajzës së tij të dytë.

Të lumtur, dhe familje kaq e kompletuar, duket reperi pranë dy vajzave dhe gruas së tij.