22:15 / E Hënë, 27 Janar 2020

Brenda festës magjike, Kylie dhe Stormi më të lumtura se kurrë

Kylie Jenner ka shpërndarë disa fotografi me vajzën e saj, ku vendi ishte dekoruar me flutura.

Ajo  tha se cdo ditë me të është një bekim, shkruan Indeksonline.

Ato festuan linjën e re të kozmetikës, e cila do të lansohet së shpejti.

Në foto, Kylie kishte veshur pantallona me flutura, ndërsa Stormi një fustan rozë, ku po dukej si princeshë.

Kujtojmë që Stormi x Kylie Cosmetic, do të lansohet më 1 shkurt./Indeksonline/