18:32 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Brenda festës së ditëlindjes së 32-të të Rihanna-s

Këngëtarja, stilistja, mogula e make-up dhe aktorja, Rihanna mbush 32 vjet të enjten.

Dhe Rihanna  festoj ditëlindjen e saj me pushime në Meksikë me miqtë dhe familjen e saj, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja pati një mbrëmje të së martës epike, e cila shfaqte një tortë të madhe për ditëlindje.

 Sipërmarrësja mahnit në të shkurtër që kishte një dizajn grafik në bluzën e saj, ajo kompletoj dukjen e saj me aksesor.

Torta e saj me pamje të shijshme shfaqi numrin 32 në majë me ngjyrime rozë, të kuqe, vjollcë, jeshile dhe të verdhë.

Dekori ishte gjithashtu në pikë, burimi vazhdoi. “Kishte aranzhime me tullumbace, lule shumëngjyrësh dhe dekor meksikan si brenda, ashtu dhe jashtë”, tha burimi. “Ata kishin një tryezë të gjatë në natyrë të shtruar për darkë”.

Pas përfundimit të darkës ata vazhduan mbrëmjen duke u argëtuar dhe vallëzuar gjatë gjithë natës.

Ajo ishte në elementin e saj me njerëzit që i do dhe kishte një kohë të madhe.” Këngëtarja “kërceu dhe këndoi tërë natën [me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj”, tha një burim.

Kujtojmë që pas një pauze disavjeçare Rihanna ka filluar punën për këngë të reja./Indeksonline/

Mos i humb