21:47 / E Diele, 25 Gusht 2019

Breshër në Pejë

Vera e sivjetme mund të cilësohet si një nga verat me temperaturat më të larta që kemi pasur viteve të fundit, duke shkuar temperaturat gati deri në 40 gradë.

Mirëpo pasditen e sotme në disa qytete vendi është kapluar nga shiu.

Njëjte ka ndodhur edhe në qytetin e  Pejës, ku sot pasdite ky qytet është vërshuar nga shiu madje edhe breshëri, shkruan Indeksonline.

Indeksonline ju sjell një video ku mund ta shini shiun dhe breshërin që ka rënë në këtë qytet.