08:32 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / AR

Britney Spears ndez rrjetin, pozon krejtësisht nudo

E bëri përsëri.

Britney Spears ka pozuar komplet nudo nga plazhi dhe këtë pozë seksi e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, transmeton Indeksonline.

40 vjeçarja tregoi fizikun e saj duke mbuluar pjesët intime me emoji.

Edhe pse shumica e fansave i dhanë komente pozitive, disa ishin skeptikë ndaj përzgjedhjes së saj për shkak se plazhi ku gjendej mendojnë se nuk është plazh ku mund të dalësh nudo./Indeksonline/