23:54 / E Hënë, 29 Tetor 2018 / indeksADMonline

Bubulina Krasniqi feston ditëlindjen me personat e zemrës

Karriera e saj artistike si këngëtare qe shumë jetshkurtër, megjithatë Bubulina Krasniqi ende mbahet mend nga publiku.

Ajo ka vite që s’është shfaqur madje as në media, madje ajo nuk ka as rrjete sociale.


Por janë familjarët e saj ata që sjellin herë pas here imazhe të Bubulinës. E fundit është edhe kjo e postuar nga kunata e saj, ku shihen të dyja të shoqëruara nga bashkëshortët e tyre, duke festuar ditëlindjen e Bubulinës.

“Shume urime Bubulina (ska FB asnjoni) ?
Edhe 100 me plot shendet dhe dashuri ??
Love U”, ka shkruar Meliza.