11:45 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund!

Arilena Ara është ndër këngëtarët më të njohur në vend, ku ka bërë për vete adhurues të shumtë.

Me thjeshtësinë e saj, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline.

Së fundi postoi një imazh ku shihet në det, e si gjithmonë po dukej atraktive.

Që në fillim të publikimit, fotografia mori pëlqime e komente të shumta.

Mos i humb