22:32 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Bukuroshja italiane që po “djeg” mbrojtësin e Milanit

Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.

Cremaschi është e njohur për fotot provokuese sidomos nga plazhi.


Megjithatë, mikesha e saj e ngushtë, ish-partnerja e Xhemajlit, Erjona Suljemani mohoi zërat.


“E vetmja gjë zyrtare është që edhe Laura dhe unë nuk dimë asgjë për të!”, u shpreh ajo.