12:42 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Bukuroshja që sfidon Kim Kardashian iu uron ditë të mbarë me këtë foto ‘përvëluese’

Është prej femrave më seksi në planet dhe këtë e dëshmon me secilën paraqitje.

Anastasia Kvitko edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi u shfaqe tejet në formë.

E veshur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtë, modelja e famshme ekspozoj gjoksin ‘shpërthyes’.

“Ditë të mbarë”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e imazhet në të cilin dukej mjaft joshëse dhe në top-formë.

Ndryshe, bukuroshja numëron mbi 10 milionë ndjekës në llogarinë personale në Instagram./Indeksonline/

View this post on Instagram

Have a nice day ? Top @revolve

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on