09:03 / E Martë, 21 Maj 2019

Bukuroshja ruse në super formë, nga Nju Jorku vjen me një pozë

Modelja e famshme ruse nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

Anastasia Ktivko edhe njëherë ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, shkruan Indeksonline.

Linjat e fizikut të saj padyshim që janë kaq perfekte, dhe jo rastësisht njihet si njëra ndër rivalet më të mëdha të Kim Kardashian./Indeksonline/